PODWÓJNY TRYB GOTOWOŚCI

Nowoczesny procesor MediaTek Dimensity 700 5G daje POCO (niezależna marka stworzona przez Xiaomi) M3 Pro 5G dużą moc i topową wydajność przy jednoczesnym zachowaniu niższego zużycia energii. Procesor ma 8 rdzeni, z dwoma wysoko wydajnymi rdzeniami Cortex-A76 pracującymi z częstotliwością do 2,2 GHz. Procesor jest połączony z GPU Mali-G57, nową architekturą GPU, która zapewnia dodatkowe 30% wydajności i efektywności energetycznej. Wraz z nową technologią pamięci masowej UFS 2.2, chipset zmienia urządzenie w centrum rozrywki, które poradzi sobie z każdą grą i aplikacją.

Dzięki zintegrowanemu modemowi 5G urządzenie obsługuje podwójny tryb gotowości 5G, zapewniając użytkownikom pracę w sieciach 5G bez konieczności wymiany kart SIM.

6,5” wyświetlacz FHD+ (stosunek wielkości ekranu do obudowy wynosi 91%), o częstotliwości odświeżania 90 Hz, wyświetla płynne i ostre obrazy w rozdzielczości 1080p, a czujniki z przodu i z tyłu umożliwiają wykrywanie poziomu oświetlenia w promieniu 360°, co pozwala na bardziej precyzyjną regulację jasności ekranu (4096 poziomów). Dodatkowo DynamicSwitch umożliwia wyświetlaczowi automatyczne przełączanie między trybami 90 Hz, 60 Hz, 50 Hz i 30 Hz, co pozwala na dostosowanie częstotliwości odświeżania ekranu do treści, przy jednoczesnej oszczędności energii.

Zestaw trzech aparatów z główną matrycą 48 MP, obiektywem makro 2 MP i czujnikiem głębi 2 MP to potężne narzędzie fotograficzne. Szereg funkcji oprogramowania, takich jak tryb nocny, wideo poklatkowe i zdjęcia seryjne, znacznie zwiększa możliwości aparatu i pozwala użytkownikom na kreatywne podejście do fotografii i wideo.

Wygodne trzymanie POCO M3 Pro 5G  umożliwia ergonomiczna, zakrzywiona tylna część obudowy, a jego codzienne użytkowanie zestaw funkcji, w tym nadajnik podczerwieni, płatności zbliżeniowe NFC i gniazdo słuchawkowe 3,5 mm.

Dostępny z dwoma wariantami pamięci (4GB+64GB i 6GB+128GB) smartfon jest zasilany przez baterię o pojemności 5000 mAh, która może wytrzymać nawet ponad 2 dni pracy A dzięki obsłudze szybkiego ładowania do 18 W i dołączonej do zestawu ładowarce 22,5 W można go w krótkim czasie naładować. JB