PIOTR WALTER WSPÓLNIKIEM AURUM FILM

Piotr Walter, dołączył jak wspólnik, do Anety Hickinbotham i Leszka Bodzaka z firmy producenckiej Aurum Film. Nowy tercet (na zdjęciu od lewej) będzie odpowiadał za rozwój i produkcję nowych projektów filmowych i serialowych.

Cieszę się, że mogę być częścią tak doświadczonego zespołu producentów i brać udział w kolejnych etapach rozwoju Aurum Film– powiedział Piotr Walter.

Dzięki dołączeniu do firmy Piotra otwierają się przed nami nowe perspektywy – chcemy kontynuować nasze innowacyjne podejście do produkcji filmowej i serialowej, rozwijając projekty na bazie wcześniejszych sukcesów. W szczególności chcemy mocniej zainwestować w development projektów gatunkowych – komedii, kina sensacyjnego, filmów biograficznych czy nawet horrorów– zadeklarowali zgodnie Leszek Bodzak i Aneta Hickinbotham.

Aurum Film specjalizuje się w produkcji filmów fabularnych i seriali premium, ma na swym koncie takie tytuły kinowe jak m.in.  „Ostatnia Rodzina” Jana P. Matuszyńskiego, „Boże Ciało” Jana Komasy i „Kos” Pawła Maślony oraz seriale telewizyjne, „Król” Jana P. Matuszyńskiego i „Minuta ciszy” Jacka Lusińskiego.