KANAŁY GRUPY KINO POLSKA W OFERCIE PLAY

W styczniu 2024 w ofercie Play pojawi się dziewięć nowych kanałów, w tym pięć z pakietu FilmBox, filmowy kanał Kino TV, jak również dokumentalny DocuBox HD, sportowy FightBox HD oraz nadający w jakości 4K FunBox UHD. Wszystkie wspomniane kanały Grupy Kino Polska zostaną udostępnione abonentom Play promocyjnie w ramach okna otwartego od 14 grudnia 2023 roku do 9 stycznia 2024 roku.

–  Cieszymy się, że dzięki współpracy z Grupą Kino Polska do oferty telewizyjnej Play dołączą kolejne kanały, rozszerzając naszą usługę telewizyjną o różnorodne, wysokiej jakości programy. Bogata biblioteka filmów, seriali, dokumentów i treści sportowych, która wzbogaci naszą ofertę, doskonale wpisuje się w strategię dostarczania klientom telewizji nowej generacji. Najlepsze wrażenia z oglądania telewizji, najwyższej klasy rozrywka i wolność wyboru to filary telewizji Play– powiedziała Magdalena Zonko, Kierownik Zespołu Pozyskiwania i Zarządzania Treścią w Play.

Stale poszerzamy dystrybucję naszych kanałów, umożliwiając wybór oferowanych przez nas treści jeszcze większej grupie odbiorców. Cieszymy się, że kanały z portfolio Grupy Kino Polska dołączają do oferty kolejnego dużego operatora w kraju. Wprowadzenie ich do Play zwiększa ich dostępność i pozwala zarówno nowym, jak i obecnym abonentom na dostęp do atrakcyjnych i jakościowych treści. Jestem przekonany, że każdy z nich znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie – powiedział Jacek Koskowski, Dyrektor ds. Sprzedaży i Dystrybucji w Grupie Kino Polska.