PROJEKTOR PANASONIC  REQ15K

Oto nowy projektor Panasonic 1DLP 4K (zostanie zaprezentowany podczas targów ISE 2024) o jasności 15 000 lm. REQ15K obiecuje przekształcić współpracę biznesową, oferując slot gotowy na Intel® SDM. Pozwala to użytkownikom na dostosowywanie, skalowanie i rozszerzanie łączności, aby sprostać nowym aplikacjom lub standardom AVoIP.

Dla biznesu, REQ15K obiecuje dostarczenie bardziej angażujących prezentacji oraz bardziej realistycznych spotkań hybrydowych. Dla branży rozrywki lokalizacyjnej, to rozwiązanie otwiera nowe możliwości tworzenia głęboko immersyjnych wrażeń w miejscach, które do tej pory uznawały je za nieosiągalne.

REQ15 oferuje wizualizacje w jakości 4K, które robią wrażenie, korzystając z technologii Quad Pixel Drive firmy Panasonic, która jest przełomem w dziedzinie przesuwania pikseli dwuosiowych, aby reprodukować autentyczne obrazy, które są głębokie, płynne i szczegółowe. Rich Colour Enhancer to technologia, która rozszerza moc wyjściową kanału czerwonego, zapewniając żywsze i dokładniejsze odcienie czerwieni. Ulepszony kontrast dynamiczny tchnie nowe życie w każdą klatkę. Nowy układ analizy sceny lepiej rozpoznaje jasne i ciemne obszary obrazu, co przekłada się na fascynujący efekt wizualny.

Płynne połączenia są również niezbędne w immersyjnych przestrzeniach 360°, zwłaszcza podczas wyświetlania na zakrzywionych ekranach. Ustawienia poziomu czerni oferują punktową regulację obramowania dla dowolnych kształtów ekranu, umożliwiając precyzyjne ustawienie poziomów czerni. Dzięki oddzieleniu regulacji poziomu czerni od dostosowań geometrycznych, ustawienia mogą być zastosowane do całego złącza, włącznie z obszarami nakładającymi się na siebie poza obszarem wyświetlania obrazu, co zapewnia całkowicie płynny obraz na wielu ekranach.

Seria REQ15 obsługuje projekcję z częstotliwością 240 Hz, co zapewnia płynne obrazy bez siatki przy minimalnym opóźnieniu wynoszącym zaledwie 6 ms lub mniej. Dla niesamowitej projekcji na szybko poruszające się obiekty, wzbogacającej interaktywne aplikacje i występy sceniczne, można korzystać z opcjonalnego systemu śledzenia i mapowania projekcji w czasie rzeczywistym ET-SWR10.

Dla tych, którzy chcą bardziej realistycznych spotkań hybrydowych, REQ15 jest idealny do obsługi wejścia 21:9, co zapewnia ultrarealistyczny szeroki widok.