ORŁY- POLSKIE NAGRODY FILMOWE, JUŻ PO RAZ 5.W CANAL+

Już po raz piąty z rzędu CANAL+ jest oficjalnym nadawcą Orłów – Polskich Nagród Filmowych. W ramach współpracy Festiwal Orłów 2021 odbędzie się po raz pierwszy online w serwisie PREMIERY CANAL+. Przegląd rozpocznie się już 18 marca, potrwa do 18 kwietnia, a wybrane filmy dostępne będą dla wszystkich widzów – nie tylko abonentów CANAL+. Stacja będzie również transmitowała ceremonię wręczenia nagród.

Tak o tegorocznej edycji Festiwalu Orłów 2021 mówi Dyrektor Orłów Izabela Wójcik: To wyjątkowe wydarzenie. Dzięki poszerzonej współpracy z wieloletnim nadawcą telewizyjnym Orłów – CANAL+ – możliwa jest organizacja festiwalu w formule online. Akademicy oraz widzowie będą mogli oglądać polskie filmy, które spełniły warunki kandydowania do tegorocznej edycji Orłów i ubiegają się o nominację Polskiej Akademii Filmowej.

Orły to najważniejsze branżowe nagrody w Polsce. Już od kilku lat goszczą na naszej antenie i bardzo mnie cieszy, że ta tradycja jest kontynuowana, a nasza współpraca się rozwija. Dla widzów – fanów polskiego kina – przygotowaliśmy prawdziwą gratkę – przez cały miesiąc będą mogli oglądać filmy kandydujące do Orłów online na canalplus.com – dodaje Małgorzata Seck, wiceprezes ds. programowych CANAL+ w Polsce.