DARS.MEDIA- PLATFORMA NOWEJ GENERACJI FIRMY MEMNON

Nowa platforma dla posiadaczy praw i specjalistów od produkcji multimedialnej umożliwia wyszukiwanie i licencjonowanie materiałów wideo. Należąca do grupy Sony firma Memnon, uruchomiła DARS. MEDIA,  platformę, która ułatwi użytkownikom profesjonalnym wyszukiwanie i uzyskiwanie materiałów filmowych.

DARS. MEDIA umożliwia dokładne przeszukiwanie materiałów archiwalnych, dzięki czemu stają się one łatwiej dostępne. Ta inteligentna platforma do poszukiwania treści pozwala twórcom i producentom pozyskiwać starannie wyselekcjonowany materiał, z pominięciem nagrań nieprzydatnych w danej produkcji.

DARS. MEDIA stanowi nowe rozwiązanie do licencjonowania treści przez zawodowych twórców i media. Łączy najwyższą jakość oferty z nowoczesnością wyszukiwania opartego na sztucznej inteligencji. Ograniczenie żmudnego przeczesywania archiwów w poszukiwaniu odpowiedniego materiału pozwala skupić się na tworzeniu niezwykłych opowieści.

Platforma  pomaga posiadaczom praw w sprzedaży i promowaniu własnych treści. Stanowi kompleksowe rozwiązanie do zarządzania licencjami, a ponadto pozwala korzystać z usług zarządzanych w formule „white label”, świadczonych pod kątem marki klienta, jego treści i użytkowników. Dzięki platformie posiadacze praw mogą oferować licencje na swoje treści użytkownikom profesjonalnym z całego świata, nie ponosząc kosztów eksploatacyjnych. Pozwala to wprowadzać materiały archiwalne, ujęcia filmowe, niewykorzystane sceny i fragmenty programów do nowych utworów i w nowych zastosowaniach.