„RAPORT. WSZYSTKO O KORONAWIRUSIE” CODZIENNIE W POLSAT NEWS

Od 26 października, codzienne podsumowanie najnowszych informacji z kraju i ze świata na temat pandemii, w specjalnym programie Polsat News.

Każdy dzień przynosi nowe doniesienia o rosnącej liczbie zakażeń wirusem SARS-CoV-2 oraz osób chorych na COVID-19. Od minionej soboty cały kraj objęty jest czerwoną strefą. Co za tym idzie dla wszystkich mieszkających w kraju będą obowiązywać kolejne obostrzenia i zalecenia, mające ograniczyć rozprzestrzenianie się koronawirusa. W tej sytuacji bardzo łatwo o chaos informacyjny. Polsat News podjął decyzję o wprowadzeniu na antenę nowego programu „Raport. Wszystko o koronawirusie”, w którym codziennie, od poniedziałku do piątku, widzowie otrzymają rzetelne i wiarygodne podsumowanie najnowszych doniesień z kraju i ze świata dotyczących pandemii.

Audycję poprowadzą dziennikarze Polsat News, wśród nich m.in. Monika Sawka. W soboty i niedziele, najważniejsze informacje dotyczące pandemii widzowie mogą poznać  w audycji Polsat News „Koronawirus. Raport Dnia”.