PROJEKTORY SAMSUNG THE PREMIERE

Na polskim rynku zadebiutowały właśnie innowacyjne projektory Samsung The Premiere z ultra krótkim rzutem. Urządzenia wyświetlają treści w rozdzielczości 4K i zapewniają dźwięk przestrzenny, przenosząc kinowe wrażenia do domowego salonu. Projektor The Premiere dostępny jest w dwóch wariantach, jako 130-calowy LSP9T i 120-calowy LSP7T.

The Premiere LSP9T oferuje szczytową jasność 2800 ANSI lumenów oraz nowoczesną Technologię Potrójnego Lasera, która zapewnia ponadprzeciętną jakość obrazu zgodną z wizją reżysera. Z kolei model LSP7T dostarcza jasność 2200 ANSI lumenów. Potężny dźwięk przestrzenny w modelu The Premiere LSP9T jest zasługą 40-watowych głośników w formacie 4.2. Oba projektory wyróżniają się kompaktową konstrukcją, która z powodzeniem wtapia się domową przestrzeń. The Premier zapewnia także dostęp do platformy Samsung Smart TV, umożliwiając korzystanie z domowej rozrywki i popularnych aplikacji VOD w wygodny i szybki sposób.

The Premiere to propozycja dla fanów prawdziwie kinowych wrażeń w domu. Projektory cechuje niesamowicie jasny obraz i rozdzielczość 4K, co składa się na widowisko wielkiego formatu. W modelu LSP9T wykorzystano innowacyjną  Technologię Potrójnego Lasera, która pozwala oddać kinową jakość zgodną z wizją reżysera. Takie wrażenia udało się uzyskać, dzięki wsparciu standardu HDR10+ i funkcji Filmmaker Mode. To pierwsze tego typu rozwiązanie zastosowane w projektorze, które pozwala osiągnąć precyzyjne kolory i bezkompromisowy kontrast. Ponadto niezależnie od tego, w którym miejscu usiądziemy, nawet 130 lub 120-calowy obraz pozwoli przenieść się w centrum wydarzeń. Z kolei niesamowita rozdzielczość 4K zapewni szeroką paletę barw oraz bezkompromisowy kontrast.

Co ważne, wszystkie detale będą dobrze widoczne nawet przy oglądaniu filmów w ciągu dnia. Jasność 2800 ANSI lumenów w przypadku modelu LSP9T oraz 2200 ANSI lumenów – w modelu LSP7T zapewni wystarczająca ilość światła, by widzowie mogli cieszyć się ulubioną rozrywką o dowolnej porze dnia.

Zaletą projektora The Premiere jest także potężny dźwięk, który w modelu LSP9T jest zasługą 40-watowych głośników w formacie 4.2 i wbudowanych głośników niskotonowych. Z kolei za brzmienie przestrzenne w modelu LSP9T odpowiada technologia Samsung Acoustic Beam, która wykorzystuje 44 otwory do rozprowadzenia dźwięku w pomieszczeniu. Technologia wzmacnia emisję dźwięku z lewej i prawej strony, zapewniając prawdziwie wciągające wrażenia akustyczne.