KANAŁ NOVELAS+1 ZAMIAST  DIZI

1 marca telewizyjny kanał DIZI, należący do portfolio Grupy Kino Polska, zmieni się w Novelas+1. Profil kanału, emitującego popularne telenowele, pozostanie ten sam, widzowie zaś zyskają dostęp do nowych, atrakcyjnych treści.

Stale ulepszamy portfolio naszych kanałów, zapewniając widzom dostęp do jeszcze ciekawszej rozrywki. Kanał Novelas+1, który powstał jako efekt synergii w ramach Grupy CANAL+, to unikalna oferta na rynku, łącząca świat tureckich seriali z latynoamerykańskimi. Mamy nadzieję, że po zmianie w Novelas+1 i poprzez wzbogaconą ofertę programową, kanał zyska jeszcze szerszą widownię, która dołączy do wiernych fanów ponadczasowych historii o miłości. – powiedział Erwan Luherne, członek zarządu Grupy Kino Polska i dyrektor zarządzający SPI International.

Widzowie kanału Novelas+1 dalej będą mogli śledzić losy swoich ulubionych bohaterów w wyjątkowych historiach o miłości i zdradzie, trudnych relacjach i więzach rodzinnych, ukazanych na tle tureckiej kultury i stylu życia. W ofercie kanału Novelas+1 znajdą się dobrze znane i lubiane telenowele tureckie takie jak Dumna miłość, Słodycz kłamstwa i Przypieczętowany los, jak również Złamane życie, Dzika miłość i Imperium kłamstw.

Poza cieszącymi się ogromną popularnością tureckimi serialami, Novelas+1 zaoferuje widzom również bogaty świat emocjonujących i wzruszających produkcji latynoamerykańskich, które są po raz pierwszy emitowane w Polsce. To niesamowite historie o miłości, zdradzie, przyjaźni i życiowych dramatach z udziałem charyzmatycznych bohaterów. Wśród tytułów, które pokaże Novelas+1 znajdą się seriale Dziedziczka i Rubi, w odświeżonej wersji i z nową wersją lektorską.