WARNER TV ZAMIAST TNT

Po  6 latach kończy działalność na polskim rynku kanał filmowo-serialowy TNT. W jego miejsce koncern WarnerMedia oferuje stację Warner TV, zawartością zbliżona do poprzednika ale z logotypem nawiązującym do nazwy do wytwórni filmowej Warner Bros.

W ramówce nowego kanału znajdą się klasyki kinowe i telewizyjne, m.in.: trylogia „Władca Pierścieni”, „Mroczny Rycerz” i wiele innych. Klasyczne produkcje, jak „Strażnik Teksasu”, „Doktor Quinn” „Domek na prerii” czy seria filmów „Rocky”, które do tej pory były emitowane przez TNT, również pojawiają się w Warner TV.

W Polsce Warner TV jest dostępny na platformach Canal+ i Polsat Box (wcześniej Cyfrowy Polsat), Orange i w sieciach kablowych, m.in. Vectra, Multimedia Polska, UPC Polska.  W połowie przyszłego roku powinno dojść do finalizacji fuzji Warner Media z Discovery. Wówczas Warner TV, HBO, Cartoon Network, CNN, Discovery i TVN znajdą się w jednej grupie medialnej. W 2022 roku na polskim rynku ma też zadebiutować platforma streamingowa HBO Max. Nowy koncern ma nosić nazwę WarnerBros.Discovery.