NOWA LINIA MONITORÓW BRAVIA

Sony Electronics uzupełnia swoją bogatą ofertę o 15 monitorów profesjonalnych BRAVIA 4K HDR, wprowadzając na rynek serie BZ50L, BZ40L, BZ35L i BZ30L  zoptymalizowane pod kątem środowisk biznesowych, w których wymagana jest niezawodność, wysoka jakość obrazu i szeroka kompatybilność. Wyposażenie opcjonalne spełnia wymagania zarówno standardowej, średniej jak i wysokiej klasy, satysfakcjonująca jest też dostępność rozmiarów wyświetlaczy – ekrany o przekątnych od 43″ do 98″. Te cechy nowej, rozbudowanej linii monitorów sprawiają, że zaspokaja ona wszelkie potrzeby i jednocześnie oferuje funkcje cenione przez użytkowników profesjonalnych wyświetlaczy BRAVIA. Czyli niezrównaną jakość obrazu, szerszy kąt widzenia, starannie przemyślane funkcje profesjonalne oraz inteligentną platformę oparta na technologii System on a Chip (SoC).

Nowa linia obejmuje serię BZ40L o dużej jasności, wyposażoną w panele najnowszej generacji, czym wyróżnia się na tle konkurencyjnych monitorów dostępnych na rynku. Matowa powłoka w kolorze głębokiej czerni, oferowana w ramach serii BZ40L, cechuje się wysokim poziomem „haze” i niskim współczynnikiem odbijania światła przy zachowaniu głębokiej czerni i wysokiego kontrastu.

Rozwijając naszą ofertę monitorów profesjonalnych BRAVIA, staramy się sprostać najnowszym wymaganiom i potrzebom naszych klientów, jednocześnie traktując priorytetowo zrównoważony rozwój poprzez rozbudowanie linii produktów i zastosowanie nowych technologii spełniających wymagania pod względem wysokiego „haze”, antyrefleksyjności i matowej powłoki, co umożliwia instalację w środowiskach o wysokim natężeniu światła– mówi Christopher Mullins, dyrektor działu BRAVIA Professional, Sony Europe. Profesjonalne monitory Sony cieszą się niesłabnącym zaufaniem użytkowników rozwiązań audiowizualnych z uwagi na jakość obrazu, uniwersalność, szeroki wybór rozmiarów oraz łatwość obsługi. Wiemy, że nasi klienci docenią wyjątkowe połączenie funkcji, w jakie wyposażyliśmy nowe modele, spełniające wymagania współczesnego, zmiennego środowiska biznesowego.

W każdym z 15 modeli zastosowano elementy uwzględniające zasady zrównoważonego rozwoju — od pochodzących z recyklingu tworzyw sztucznych SORPLAS™ i ograniczenia zużycia tuszu na opakowaniach po opcjonalną podstawę i panel ECO Dashboard ułatwiający zrozumienie zużycia energii w zależności od ustawień i konfiguracji. Dodatkowe wspólne cechy obejmują pracę w trybie 24/7, jednoetapowy wybór ustawień wstępnych w celu łatwiejszej konfiguracji i dostosowania do własnych potrzeb, jednolitą konstrukcję ramy, elastyczność instalacji z możliwością montażu w pionie i w nachyleniu, a także możliwość tworzenia instalacji wieloekranowych oraz umieszczenie logo z boku w celu łatwiejszego zharmonizowania z otoczeniem. Serie BZ50L, BZ40L i BZ35Loferują zwiększoną wewnętrzną pamięć masową wynoszącą 32 GB, co zapewnia większą elastyczność i łatwość użytkowania. Wszystkie modele wyposażono są w nowy, centralnie ustawiony standard VESA ułatwiający montaż. Wszystkie urządzenia z tej linii mają jednakową konstrukcję obudowy, co pozwala łatwo dokonać wyboru modelu o odpowiedniej jasności bez konieczności zmiany sposobu instalacji.

Nowa linia monitorów profesjonalnych BRAVIA jest też objęta programem Sony Alliance Partner Network, co zapewnia dodatkową integrację i zgodność z rozwiązaniami dostawców — zarówno tych o ugruntowanej pozycji, jak i nowych graczy w sektorze biurowym, edukacji, transportu i sprzedaży detalicznej.