WSPÓŁPRACA insbuy.app Z CANAL+

Od niedawna aplikacja mobilna insbuy oferuje meble i akcesoria do domu, które można zobaczyć w ulubionych programach o projektowaniu wnętrz na CANAL+ Domo oraz kulinarnych formatach na CANAL+ Kuchnia.

Dzięki współpracy z insbuy widzowie lifestyle’owych produkcji CANAL+ mogą za pośrednictwem aplikacji z łatwością odnaleźć interesujący ich produkt z programu i sprawdzić gdzie można go nabyć. Jednym kliknięciem mogą mieć to, co widzą w swoim ulubionym programie. Meble, dodatki i gadżety z ulubionych programów lifestyle’owych CANAL+ Domo oraz CANAL+ Kuchnia od teraz są na wyciągniecie ręki bez konieczności szukania ich w całym internecie.

insbuy to darmowa aplikacja mobilna dająca swoim użytkownikom możliwość przeglądania i zakupu mebli oraz dodatków zauważonych w ulubionych programach telewizyjnych. To idealne miejsce do śledzenia najnowszych wnętrzarskich trendów oraz pozostania częścią społeczności, która skupia fanów pięknych, niebanalnych wnętrz, mebli oraz funkcjonalnych dodatków.

Format „Kupione i co dalej?” to program, w którym znana architekt Marta Czerkies podpowiada, jak urządzić nowe mieszkanie lub dom i na co zwrócić uwagę podczas projektowania własnej przestrzeni. Format „Remont w 48h” prowadzony przez Tomasza Pągowskiego udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych i wystarczą dwa dni, aby odmienić sypialnię, salon lub łazienkę. „Tomasz Pągowski: projekt lokalny” to przepiękne metamorfozy lokalnych małych zakładów usługowych i kameralnych sklepików. Program „Małe-wielkie zmiany” pokazuje z kolei, że wystarczy niewielki budżet, aby zrealizować mały lecz spektakularny remont. „Grunt to ogród” jest gratką dla fanów roślin i ogromną bazą wiedzy dzięki Katarzynie Bellingham – ogrodniczce z pasji i z wykształcenia. Z kolei,  „Czy na pewno umiesz gotować?” to format  na CANAL+ Kuchnia, w którym bohaterowie, zgłaszani do programu przez członków rodziny mierzą się z oceną swojej popisowej potrawy.

 

18 Trackbacks / Pingbacks

 1. northwest pharmacy canada
 2. https://www.clubsandwiched.com/community/account/sagasdg/
 3. buy viagra 25mg
 4. joshbond.co.ukcommunityprofileshippingtousa
 5. https://shippingtousa.mystrikingly.com/
 6. https://pharmaciesshipping.wordpress.com/2023/05/15/canadian-pharmaceuticals-online-with-no-prescription/
 7. trommelforum.chforumprofilefranbervage
 8. www.horreur.clubcommunityprofilecanadianpharmacy
 9. online canadian pharmacy
 10. canadianpharmacy
 11. https://abusetalk.co.uk/forum/profile/canadianpharmacy/
 12. plclink.co.ukcommunityprofilecanadianpharmacy
 13. https://warriorfarm.co.uk/community/profile/153413/
 14. https://ascenddeals.com/beaverage/profile/canadianpharmacy/
 15. canadian pharmaceuticals online
 16. www.careerstek.comforumprofilecanadianpharmacy
 17. chanchuoi.comcommunityprofilecanadianpharmacy
 18. canadian pharmacy no prescription

Komentowanie jest wyłączone.