SŁUCHAWKI Z NAJWYŻSZEJ PÓŁKI

Są o 16% mniejsze niż poprzednie najmniejsze słuchawki douszne tej firmy i wyjątkowo lekkie – każda o masie 5,4 g. Wyróżniają się 8-godzinnym czasem pracy na jednym ładowaniu, do 30 godz. z futerałem, a błyskawiczne, 5-minutowe ładowanie, zapewni zasilanie nawet na 1 godz. użytkowania.

Technologia Jabra MultiSensor Voice łączy w sobie automatycznie aktywowane czujniki VPU (Voice Pick Up) – wykorzystują technologię przewodnictwa kostnego, aby przesyłać głos za pomocą wibracji kości szczęki, umożliwiając zaawansowanym algorytmom wykrywanie i eliminowanie odgłosów wiatru i innych uciążliwych dźwięków i zapewniając najczystsze wrażenia głosowe, 4 mikrofony oraz algorytmy zapewniające krystaliczną czystość rozmów niezależnie od hałasu otoczenia. Zniekształcenia dźwięku bezprzewodowych słuchawek dousznych eliminują ich wewnętrzne elementy oraz nowe 6-milimetrowe głośniki, przenoszące pasmo do 20 000 Hz.

Komfort użytkowania Jabra Elite 7 Pro poprawiają: regulowana funkcja aktywnej redukcji szumów (ANC) oraz obsługa asystentów głosowych: Alexa i Siri, a w przypadku urządzeń z Androidem – Asystenta Google. Dźwięk można dokładniej dostosować do własnych preferencji, tworząc spersonalizowany profil dźwiękowy za pomocą technologii Jabra MySound. Korzystając z suwaków do regulacji dostępnych w aplikacji Jabra Sound+ możemy wybrać idealny poziom działania technologii HearThrough (inteligentny tryb nasłuchu) i ANC (funkcja Aktywnego Wyciszania Szumów), które pozwalają odciąć się od otoczenia. Aby błyskawicznie przełączać się między nimi, wystarczy użyć przycisku na słuchawce.

JB