MYSZKA MIKI SKŁADA ŻYCZENIA URODZINOWE

Kanał Disney Junior zainicjował akcję, która może sprawić każdemu dziecku wyjątkową urodzinową niespodziankę, w postaci spersonalizowanych życzeń prosto od samej Myszki Miki!

Aby je otrzymać trzeba wejść na stronę urodzinowehalo.pl, wpisać imię oraz wiek dziecka i zamówić darmowe życzenia składane przez samą Myszkę Miki! W wybrany dzień dziecko otrzyma wyjątkowe video z życzeniami i nie tylko. Otrzyma też film z urodzinową piosenką od Mikiego, ulubionego bohatera z kanału Disney Junior.

Disney Junior to miejsce, które pobudza kreatywność, i dostarcza mnóstwo inspiracji zarówno dzieciom, jak i rodzicom, dlatego wystartowaliśmy z akcją, która doskonale wpisuje się w misję kanału. Każdy z nas borykał się kiedyś z problem sprawienia ukochanej osobie wyjątkowego prezentu, tutaj z pomocą przychodzi sam Miki, najsłynniejsza Myszka świata – powiedziała Marta Szafrańska, dyrektor komunikacji korporacyjnej, PR oraz CSR w regionie CEE, Disney.

Aby zapewnić większą dostępność tej wyjątkowej akcji, Disney zadbał o tłumaczenie życzeń na polski język migowy (PJM), ponadto platforma, na której można zamówić życzenia dostępna jest w wersji dźwiękowej jak i bez dźwięku (PJM). Tłumaczenia w PJM dostarczył długoletni partner Disneya, Fundacja Kultury bez Barier, której misją jest udostępnianie kultury oraz sztuki osobom z niepełnosprawnością wzroku oraz słuchu.