SIATKARSKIE MISTRZOSTWA ŚWIATA TYLKO W POLSACIE

W piątek polscy siatkarze rozpoczną walkę o obronę tronu Mistrzostw Świata, na którym zasiadają nieprzerwanie od ośmiu lat. Telewizja Polsat jest oficjalnym nadawcą turnieju odbywającego się w Polsce i Słowenii. Dla kibiców oznacza to, że wszystkie mecze zobaczą na żywo u jednego nadawcy. Transmisje będzie można oglądać w Polsacie Sport, Polsacie Sport Extra i Polsacie Sport News, a także online, na wielu urządzeniach w serwisie streamingowym Polsat Box Go. Nadawca promuje swoje siatkarskie portfolio własną aranżacją światowego hitu muzycznego Johna Newmana pt. „Love Me Again”. Turniej odbędzie się także z udziałem sieci Plus, która jest sponsorem Reprezentacji Narodowych Polski od blisko 25 lat.

W czasie całego turnieju Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News i serwis Polsat Box Go pokażą na żywo łącznie 52 mecze.

Losy mistrzostwa świata siatkarzy rozstrzygną się w terminie 26 sierpnia – 11 września. Faza grupowa, obejmująca 24 zespoły, potrwa do 31 sierpnia, a jej areny to Katowice i Lublana. Mecze 1/8 finału (3-6.09) oraz ćwierćfinały (7-8.09) odbędą się w stolicy Słowenii oraz w Gliwicach. Z kolei półfinały (10.09) oraz finał i mecz o brąz (11.09) zostaną rozegrane w świątyni polskiej siatkówki – katowickim Spodku.

 

2 Trackbacks / Pingbacks

  1. https://hafbeltminla.zombeek.cz/
  2. canadianpharmacy

Komentowanie jest wyłączone.