NOWY DEKODER CANAL+ BOX 4K – CENTRUM DOMOWEJ ROZRYWKI

CANAL+ wprowadził dziś do oferty nowy dekoder dedykowany serwisowi CANAL+ telewizja przez internet wspierający technologię 4K HDR i oparty o system operacyjny Android TV (9.0). Urządzenie oferuje dostęp do wyselekcjonowanych kanałów na żywo oraz treści na żądanie dostępnych w ramach usługi CANAL+ telewizja przez internet, kanałów cyfrowej telewizji naziemnej po podłączeniu anteny, aplikacji PREMIERY CANAL+ z hitami kinowymi do wypożyczenia, Netflix oraz setek innych aplikacji ze sklepu Google Play. CANAL+ BOX 4K jest oferowany bez umowy w cenie 299 zł. Użytkownik po zakupie otrzymuje urządzenie na własność, a w cenie uwzględniony jest dostęp do pełnej oferty CANAL+ telewizja przez internet z kanałami CANAL+, CANAL+ SPORT, HBO czy Eleven Sports nawet do trzech miesięcy bez dodatkowych opłat. Niebawem dekoder będzie dostępny również w ofertach ze zobowiązaniem.

CANAL+ telewizja przez internet to nowoczesny serwis, który łączy świat kanałów na żywo ze światem VOD. W ofercie serwisu znalazło się 76 wyselekcjonowanych kanałów telewizyjnych na żywo oraz tysiące filmów, seriali i programów na życzenie od CANAL+ i zewnętrznych dostawców. Oferta CANAL+ telewizja przez internet została podzielona na cztery wygodne pakiety tematyczne oraz pakiet FREE.

Użytkownicy mogą dowolnie konfigurować i zmieniać pakiety, płacąc za wszystko kartą w modelu subskrypcyjnym i bez długoterminowych zobowiązań.

W najbliższych tygodniach do oferty CANAL+ telewizja przez internet dołączone zostaną treści 4K HDR.