34? MONITOR 21:9

Monitor 346P1CRH marki Philips ma 34? ma zakrzywiony panel VA z podświetleniem W-LED o wąskich ramkach. Wyświetla obraz w rozdzielczości UWQHD (3440 x 1440 px), proporcji 21:9 z szerokimi kątami widzenia (178o/178o) i częstotliwością odświeżania na poziomie 100 Hz, wspomaganą technologią synchronizacji Adaptive Sync.

Tryb stacji dokującej jest wygodnym rozwiązaniem dla posiadaczy laptopów ze złączem USB-C 3.1, bo za pomocą jednego przewodu można przesłać obraz, dźwięk i dane oraz ładować baterię w laptopie (zgodnie ze standardem Power Delivery 3.0, do 90 W). Mysz, klawiaturę i monitor podpinamy do laptopa jednym przewodem. Funkcja KVM pozwala łatwo przełączać się między dwoma komputerami, dzięki czemu można obsługiwać je jednym zestawem peryferiów i monitora. Wyświetlanie obrazu z dwóch urządzeń jednocześnie ułatwia Technologia MultiView. Z kolei VESA DisplayHDR 400 gwarantuje wysoką jasność, głęboki kontrast i żywe kolory.

Nóżka z regulowaną wysokością (180 mm), regulacja nachylenia w zakresie +/- 5 ? 25o, tryb portretowy (pivot): +/- 90 o i regulacja obrotu w zakresie: +/- 180 o pozwala ustawić ekran zgodnie z potrzebami. Kamerka Windows Hello z funkcją rozpoznawania twarzy zapewnia łatwe logowanie oraz bezpieczeństwo. Gdy nie jest używana można ją wsunąć w obudowę monitora.

Urządzenie jest wyposażone w porty: DisplayPort 1.4, HDMI 2.0, RJ45, 4x USB-A, USB-C, wyjście audio i Ethernet LAN. Funkcje LightSensor i PowerSensor pozwalają zmniejszyć zużycie energii do 70%. JB