VIAPLAY W POLSCE Z SERWISEM HAYU

Nordic Entertainment Group oraz NBCUniversal podpisały wieloletnią umowę, na mocy której Viaplay będzie pierwszą platformą partnerską serwisu hayu w Polsce, Estonii, Łotwie oraz Litwie. Dzięki rozpoczętej współpracy najpopularniejsze na świecie programy typu reality show będą dostępne dla widzów we wszystkich czterech krajach od jesieni 2021 roku jako część subskrypcji serwisu Viaplay.

Porozumienie obejmuje zarówno najnowsze sezony, jak i wszystkie wyemitowane dotychczas odcinki międzynarodowych produkcji typu reality show, takich jak ‘Z kamerą u Kardashianów’, ‘Pod pokładem’, ‘Transakcje za milion dolarów’ i ‘Żony Beverly Hills’. Hayu oferuje szeroką gamę programów w kategorii ‘bez scenariusza’, które są poświęcone m.in. życiu celebrytów, tematyce lifestyle, wystroju wnętrz, randkowania, gotowania, mody czy prawdziwych zbrodni.

Już w pierwszym roku współpracy, w specjalnej strefie hayu na platformie Viaplay, dostępnych będzie ponad 1000 odcinków różnorodnych programów. Większość nowych produkcji hayu będzie miała swoją premierę na platformie Viaplay w tym samym dniu, co w Stanach Zjednoczonych.

Filippa Wallestam, NENT Group Chief Content Officer: ‘Formaty reality show dostarczają emocji oraz dramaturgii, dzięki czemu mają wielu wiernych fanów i konkurują z podobnymi treściami dostępnymi w tej samej kategorii. Znane na całym świecie programy hayu, takie jak ‘Z kamerą u Kardashianów’ i ‘Żony Beverly Hills’ z pewnością zostaną entuzjastycznie przyjęte przez publiczność na naszych czterech nowych rynkach, gdzie jedyna w swoim rodzaju oferta Viaplay, łącząca produkcje Viaplay Originals, międzynarodowe filmy i seriale, treści dla dzieci oraz sport na żywo, już teraz kształtuje nową, ekscytującą rzeczywistość na rynku streamingu’’.