JUŻ W POLSCE ROUTER  FRITZ!Box 6850 5G

Firma AVM, niemiecki producent urządzeń sieciowych, wprowadziła do sprzedaży w Polsce router FRITZ!Box 6850 5G dla nowego standardu komunikacji mobilnej 5G. Dzięki obsłudze zakresów 5G w paśmie poniżej 6 GHz, a także LTE Advanced Pro we wszystkich obecnie wykorzystywanych częstotliwościach LTE, europejscy użytkownicy mogą korzystać z ultraszybkich prędkości transmisji i stabilnych połączeń internetowych w sieciach komórkowych.

Nowy FRITZ!Box 6850 5G umożliwia budowę szybkiej i stabilnej sieci domowej nawet tam, gdzie nie są dostępne szybkie i stabilne łącza światłowodowe , ani żadne inne dostępy oparte na infrastrukturze kablowej (lub przewodowej). Nowy standard komunikacji mobilnej zapewnia wysoką przepustowość i gigabitowe prędkości przy minimalnych opóźnieniach. To sprawia, że FRITZ!Box 6850 5G szczególnie dobrze sprawdza się w aplikacjach wymagających działania w czasie rzeczywistym, takich jak rzeczywistość wirtualna i gry; docenią to także użytkownicy, którzy wymagają niezawodnego połączenia internetowego do zdalnej pracy w domu.

Wszechstronny, wydajny dwuzakresowy router bezprzewodowy umożliwia zróżnicowane sposoby połączenia z siecią, zarówno drogą radiową, jak i za pomocą kabla. Dzięki obsłudze topologii Mesh, szybka i niezawodna sieć Wi-Fi jest dostępna w całym domu (dwuzakresowe Wi-Fi 5 z prędkością do 1266 Mbit/s). Co więcej, cztery gigabitowe porty LAN i szybki port USB umożliwiają podłączenie wielu urządzeń sieciowych, a także dysków twardych i drukarek, do których dostęp mają w każdej chwili wszyscy upoważnieni użytkownicy – w razie potrzeby nawet poprzez bezpieczny dostęp zdalny.

Zintegrowana centralka telefoniczna umożliwia nie tylko podłączenie telefonów analogowych i realizację wielu funkcji, takich jak przekierowanie połączeń i automatyczne sekretarki, ale ma także wbudowaną stację bazową DECT. Dzięki niej, z routerem można zintegrować do sześciu telefonów bezprzewodowych i obsłużyć liczne aplikacje Smart Home. Słynne już funkcje komfortowe dla sieci domowej z routerem FRITZ!Box jako kontrolera Wi-Fi w roli Mesh Master, telefonia i Smart Home są teraz dostępna również w połączeniu z dostępem 5G. To samo dotyczy wielu funkcji oprogramowania FRITZ!OS, takich jak zapora sieciowa firewall, kontrola rodzicielska i specjalny dostęp do Wi-Fi dla gości, które są również stale rozwijane dzięki regularnym bezpłatnym aktualizacjom. Funkcja inteligentnego pozycjonowania FRITZ!Box 6850 5G pomaga użytkownikom znaleźć najlepszą lokalizację dla routera i idealną orientację anten komunikacji mobilnej.

20 Trackbacks / Pingbacks

 1. pudbiascan.strikingly.com
 2. canada rx
 3. www.clubsandwiched.comcommunityaccountsagasdg
 4. canada pharmacies online prescriptions
 5. https://joshbond.co.uk/community/profile/shippingtousa/
 6. shippingtousa.mystrikingly.com
 7. https://pharmaciesshipping.wordpress.com/2023/05/15/canadian-pharmaceuticals-online-with-no-prescription/
 8. http://trommelforum.ch/forum/profile/franbervage/
 9. https://www.horreur.club/community/profile/canadianpharmacy/
 10. https://essidi.cm/community/profile/canadianpharmacy/
 11. https://nicol.co.tz/community/profile/canadianpharmacy/
 12. https://abusetalk.co.uk/forum/profile/canadianpharmacy/
 13. canadian prescriptions online
 14. https://warriorfarm.co.uk/community/profile/153413/
 15. ascenddeals.combeaverageprofilecanadianpharmacy
 16. canadian drug
 17. top rated online canadian pharmacies
 18. chanchuoi.comcommunityprofilecanadianpharmacy
 19. canadian pharmacies online
 20. canadian pharmacy king

Komentowanie jest wyłączone.