GWIAZDORSKA OBSADA LOŻY EKSPERTÓW OLIMPIJSKICH

Już za niespełna miesiąc w Tokio rozpoczną się igrzyska olimpijskie, a każdy niezapomniany moment tej największej imprezy sportowej świata pokaże Eurosport! Z tej okazji stacja zebrała grupę wyjątkowych ekspertów, którzy przybliżą widzom wydarzenia z Japonii. Składa się ona z byłych znakomitych polskich sportowców i trenerów – olimpijczyków i medalistów mistrzostw świata i Europy w różnych dyscyplinach!

Anna Rogowska (skok o tyczce), Aneta Konieczna (kajakarstwo), Julia Michalska (wioślarstwo), Jolanta Kumor (lekkoatletyka), Sylwia Gruchała (szermierka), Paweł Czapiewski (lekkoatletyka), Paweł Januszewski (lekkoatletyka), Robert Korzeniowski (lekkoatletyka), Adam Korol (wioślarstwo) i Piotr Gruszka (siatkówka) – to skład ekipy Eurosportu na Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020! Eksperci stacji to medaliści najważniejszych imprez sportowych świata. W sumie sięgnęli oni po pięć złotych, dwa srebrne i pięć brązowych medali igrzysk olimpijskich!

Eksperci Eurosportu będą gościć w codziennych studiach prowadzonych przez Michała Korościela i Pawła Kuwika, a także regularnie pojawiać się na innych antenach i platformach TVN Grupa Discovery zarówno w trakcie igrzysk, jak i w okresie dzielącym nas od ceremonii otwarcia. Już teraz widzowie Eurosportu mogą poczuć przedsmak olimpijskich emocji śledząc kanały telewizyjne i platformy digitalowe stacji, a także oglądając dedykowane formaty jak choćby Trailblazers – program opowiadający o legendach, które wykorzystywały siłę sportu, aby zmieniać świat.