“DRIFT MY RIDE” – NOWOŚĆ MOTORYZACYJNA SERWISU IPLA

W ofercie IPLI znalazł się już pierwszy odcinek nowego, autorskiego programu motoryzacyjnego serwisu – „Drift My Ride”. Program przybliży widzom świat zawodów driftingowych i kulisy tej dyscypliny sportu. Poprowadzą go wielokrotna mistrzyni driftingu Karolina Pilarczyk i Mariusz Dziurleja (na zdjęciu).

„Drift My Ride” to nowy format IPLI, w którym widzowie mogą zajrzeć za kulisy driftingu, bliżej poznać zawodników tej dyscypliny i ich pasje. Prowadzący program, wraz z kamerą, odwiedzają topowych zawodników driftingu w Polsce, zaglądają pod maski aut, dopytują i zdradzają tajniki prac oraz rozwiązań konstruktorskich tych niezwykłych samochodów. W programie nie brakuje emocji i ciekawych historii z codziennego życia sportowców.

– Wizyty u moich kolegów z toru w ich rodzinnych domach, to była dla mnie prawdziwa przyjemność. Kierowcy driftingowi, to jedna wielka, wspierająca się wzajemnie rodzina – wspomina prowadząca program Karolina Pilarczyk.

– Cieszymy się niezmiernie, że mogliśmy pokazać kulisy driftingu, emocje zawodników i opowiedzieć o wyzwaniach, którym na co dzień stawiają czoła sportowcy. W programie pełno jest emocji i prawdziwych wzruszeń. Nie brakuje również przezabawnych anegdot – dodaje współprowadzący program Mariusz Dziurleja.