BEZPRZEWODOWE SŁUCHAWKI NAUSZNE

JBL Tune 510 BT z technologią Bluetooth 5.0 pozwalają na bezprzewodowe przesyłanie dźwięku z brzmieniem JBL Pure Bass (przenoszą pasmo 20 Hz – 20 kHz) i zapewniają do 40 godz. słuchania muzyki na jednym ładowaniu oraz dodatkowe 2 godz. działania akumulatora po zaledwie 5 min. ładowania za pomocą kabla do ładowania USB typu C. Połączenie wielopunktowe sprawia, że jeśli podczas oglądania filmu na innym urządzeniu użytkownika pojawi się połączenie przychodzące, słuchawki automatycznie przełączą się na telefon – rozmowę umożliwia wbudowany mikrofon, a za pomocą wygodnych przycisków na nauszniku łatwo kontrolujemy dźwięk i obsługę połączeń.

Słuchawki umożliwiają korzystanie z asystentów Siri i Google bez wyciągania urządzenia mobilnego – wystarczy wcisnąć wielofunkcyjny przycisk.

Lekka, składana i wygodna w użyciu konstrukcja (masa 160 g), a także zastosowanie miękkich nausznic i wyściółki pałąka sprawiają, że słuchawki dostępne w 4. kolorach nadają się do wygodnego noszenia przez długi czas. JB