WTA TOUR NABIERA TEMPA NA ANTENIE CANAL+

Najlepsze tenisistki świata są już po pierwszym w tym roku turnieju wielkoszlemowym– Australian Open. To nie oznacza jednak, że tenis w najlepszym kobiecym wydaniu opuszcza Australię. Już od niedzieli, 21 lutego startuje turniej WTA 500 Adelaide International, a na liście zawodniczek znajdzie się najwyżej sklasyfikowana Polka w rankingu WTA – Iga Świątek. Nadchodzący turniej jest jednak dopiero przedsmakiem tego, co pokażemy na antenach CANAL+. W marcu szczególnie interesująco zapowiadają się turnieje WTA 500 w Katarze (start: 1.03) i WTA 1000 w Dubaju (start: 07.03), gdzie już teraz warszawianka zapowiedziała swój udział.

W ramach umowy z WTA, CANAL+ będzie mógł pokazać na żywo ponad 50 turniejów i 800 meczów rocznie. Adelaide International, jak i resztę tenisowych turniejów z kategorii WTA 1000, WTA 500 i WTA 250 obejrzeć będzie można w CANAL+, zarówno na platformie satelitarnej oraz w sieciach kablowych, ale również w serwisie CANAL+ online (www.canalplus.com/pl), na urządzeniach mobilnych oraz telewizorach z Android TV i Apple TV. To właśnie w tej usłudze znaleźć można również wiele dodatkowych materiałów extra – takich jak wywiady z zawodniczkami, czy skróty spotkań.

O odpowiednią oprawę tenisowych widowisk odpowiadać będzie nowo powstała redakcja tenisowa pod przewodnictwem Bartosza Ignacika w składzie: Tomasz Wiktorowski, Klaudia Jans-Ignacik, Joanna Sakowicz-Kostecka, Marek Furjan, Michał Lewandowski, czy Dawid Celt. Dużą niespodzianką dla kibiców kobiecego tenisa będzie też obecność na fotelu eksperta Agnieszki Radwańskiej, która skomentuje największe i najważniejsze mecze na naszych antenach.