MONITOR Z FILTREM PRYWATYZUJĄCYM

MMD – producent monitorów marki Philips – wprowadził na rynek model 242B1V z filtrem prywatyzującym, dzięki czemu nadaje się do pracy z wrażliwymi i poufnymi danymi. Włączany jednym przyciskiem tryb Philips Privacy Mode sprawia, że obraz jest widoczny tylko, gdy na monitor patrzy się na wprost, a spoglądający na ekran pod kątem nie będą w stanie zobaczyć wyświetlanych na nim treści. Dzięki temu praca z danymi poufnymi, np. finansowymi czy podlegającymi RODO, staje się jeszcze bezpieczniejsza.

24” matryca IPS o rozdzielczości Full HD (1920 x 1080) i częstotliwości odświeżania 75 Hz gwarantuje dobrą reprodukcję barw i świetne kąty widzenia (178º/178º) przy wyłączonym filtrze.

Podstawa SmartErgoBase pozwala na regulowanie: wysokości (w zakresie: 150 mm), nachylenia ( +/- 5 – 35o), pivot ( +/- 90o) i obrotu w zakresie: +/- 180o, co pozwala ustawić monitor tak, by korzystanie z niego było jak najwygodniejsze. Monitor wyposażony jest w funkcje LowBlue Mode i Flicker-Free, które redukują emisję niebieskiego światła i migotanie. A do czytania można włączyć specjalny tryb Easy Read. Z kolei funkcja PowerSensor redukuje zużycie energii nawet o 70%: urządzenie wykrywa, gdy użytkownik nie jest obecny przed ekranem i obniża jasność podświetlenia. Monitor wyposażono w złącza: DisplayPort 1.4, HDMI 1.4, 4 x USB-A i audio In/out . JB.