MACIEJOWSKI I MARSZAŁŁ ODCHODZĄ Z TVN GRUPA DISCOVERY

Z końcem października Maciej Maciejowski (na zdjęciu), odpowiedzialny za obszar digital i Tomasz Marszałł, odpowiedzialny za marketing odchodzą z TVN Grupa Discovery. „Bardzo dziękuję Maćkowi i Tomkowi za ich znaczący wkład w rozwój naszej firmy. Życzę im wielu sukcesów zawodowych w przyszłości.” – powiedziała Katarzyna Kieli, Prezes i Dyrektor Zarządzająca Discovery EMEA.

TVN Grupa Discovery nie planuje rekrutacji na stanowiska Maciejowskiego i Marszałła. W najbliższym czasie zespół odpowiedzialny za cyfrową działalność spółki będzie podlegał bezpośrednio Katarzynie Kieli. Z kolei opiekę nad marketingiem przejmie Marcin Bogłowski, szef Zespołu Consumer Insights & Data.

Maciej Maciejowski był związany z firmą od 2004 roku. Przez ostatnie osiem lat był dyrektorem pionu digital oraz członkiem zarządów TVN S.A. i TVN Media sp. z o.o. Tomasz Marszałł rozpoczął pracę w 2015 roku. W latach 2015 – 2018 był członkiem zarządu TVN Media sp. z o.o. Od stycznia 2019 roku był członkiem zarządu TVN S.A oraz dyrektorem marketingu i komunikacji.