TP VISION DALEJ Z BOWERS & WILKINS

 

Firma TP Vision będąca właścicielem marki Philips TV & Sound oraz legendarny brytyjski producent sprzętów audio z najwyższej półki Bowers & Wilkins zdecydowały się kontynuować współpracę na zasadzie wyłączności.

Zapoczątkowane w połowie 2018 r. partnerstwo TP Vision oraz Bowers & Wilkins okazało się przełomem na rynku telewizorów segmentu premium. W efekcie współpracy powstała seria modeli OLED+ wyznaczających nowe standardy jakości obrazu i dźwięku oraz cieszących się uznaniem ekspertów i popularnością wśród konsumentów.

W tym roku partnerstwo marek Philips TV & Sound oraz Bowers & Wilkins zostanie rozszerzone o kolejne obszary. W drugiej połowie 2020 r. do sprzedaży wejdą zarówno telewizory OLED+, których wcześniejsze generacje miały swoje premiery w latach ubiegłych, jak również zupełnie nowe modele LCD zaprojektowane z myślą o konsumentach poszukujących odbiorników o mniejszych calarzach i oferujących ponadprzeciętne brzmienie. Tegoroczne telewizory będą nadal łączyć doświadczenie obu marek i ich nowatorskie podejście w zakresie jakości obrazu i dźwięku.

Dotychczasowa współpraca partnerów już teraz przynosi bardzo dobre efekty. Wszystkie telewizory OLED+ wyposażone w autorską technologię Philips Ambilight oraz system audio od Bowers & Wilkins zostały pozytywnie przyjęte przez użytkowników, media oraz ekspertów branżowych, zdobywając w ciągu ostatnich 18 miesięcy w sumie 95 europejskich nagród i wyróżnień. W szczególności 65-calowy model Philips OLED+984 został uznany za przykład nowatorskiego telewizora o wyjątkowych parametrach i designie, który w obszarze jakości stał się punktem odniesienia dla innych marek premium na rynku.