PLATFORMY DZIĘKUJĄ ZA KORZYSTANIE Z LEGALNEGO VoD

?Dziękujemy, że #zostaliściewdomu i oglądacie legalne VoD? ?  tak Ipla, Player oraz TVP VOD chcą podziękować wszystkim tym, którzy w okresie kwarantanny wybierają legalne źródła i za ich pośrednictwem oglądają filmy, seriale, koncerty i inne treści audiowizualne. Akcję organizuje Stowarzyszenie Sygnał.

W czasach zamkniętych kin, teatrów, sal koncertowych i innych miejsc rozrywki konsumowanie kultury w dużej mierze przeniosło się do Internetu. Oferta serwisów VoD nigdy nie była tak atrakcyjna. Do sieci trafiają produkcje filmowe zaraz po ich kinowej premierze lub nawet takie, które ze względu na kwarantannę nigdy nie trafiły do kin! Legalne platformy VoD to obecnie najlepsza, uczciwa i bezpieczna alternatywa dla wszystkich, którzy są zmuszeni do pozostania w domu.

– Przy okazji komunikatów chcielibyśmy przypomnieć, że wybierając legalne źródła wspieramy polską kulturę i polskich twórców. Jest to szczególnie ważne w sytuacji w jakiej znaleźliśmy się obecnie. Legalne źródła to także gwarancja bezpieczeństwa dla odbiorców. Korzystając ze sprawdzonych źródeł nie narażamy się na ataki ze strony szkodliwego oprogramowania, wyłudzenia danych osobowych czy pieniędzy ? mówi Anna Słoboda, wiceprezes Stowarzyszenia Sygnał.