DEBIUT KANAŁU VIASAT TRUE CRIME

27 maja zadebiutował na polskim rynku nowy kanał Viasat True Crime, firmowany przez grupę medialną Viasat World.  To propozycja o tematyce kryminalnej, owoc współpracy z CANAL+, który zapewni zarówno rolę głównego nadawcy, jak i partnera technicznego nowego kanału.

Jak zapewniają obie firmy, programy emitowane na antenie Viasat True Crime koncentrować się będą wyłącznie na treściach kryminalnych, zarówno w produkcjach dokumentalnych opowiadających lub inspirowanych prawdziwymi wydarzeniami, mrożących krew w żyłach serialach kryminalnych, jak i trzymających w napięciu reality show ukazujących walczących z przestępczością funkcjonariuszy. Kanał charakteryzować będą wyselekcjonowane produkcje prezentujące ciekawe historie, różnorodne treści i gatunki. Viasat World zapewnił również prawa do SVOD i FAST dla większości swoich premierowych treści.

Widzowie Viasat True Crime będą mogli poznać kulisy niektórych z najbardziej wstrząsających i zuchwałych  zbrodni współczesnego świata. Kanał prezentować będzie dramatyczne materiały archiwalne, wywiady  z osobami związanymi z dochodzeniami, prokuratorami, policją, ekspertami medycyny sądowej, świadkami wydarzeń, dziennikarzami czy bliskimi i rodzinami zarówno ofiar, jak i sprawców. Widzowie będą mogli poczuć się jak uczestnicy prawdziwych śledztw i intensywnych rozpraw sądowych, ukazujących satysfakcjonującą drogę do sprawiedliwości.

Viasat True Crime emitować będzie także produkcje fabularne oraz dramaty opowiadające o najgłośniejszych i najbardziej niepokojących zbrodniach. Na ekranie pojawiać się będą wielokrotnie nagradzane  i zapewniające widzom dreszczyk emocji filmy i seriale w gwiazdorskiej obsadzie.