15 NOWYCH KANAŁÓW TVN ZA DARMO W PLAYERZE  

18 stycznia zadebiutuje w internecie aż 15 kanałów nowej generacji opartych o najlepsze programy i seriale TVN, dostępnych online za pośrednictwem platformy Player. Tego samego dnia Player powiększy się też o nową strefę z biblioteką treści dostępnych bez opłat.

Każdy z 15 zupełnie nowych kanałów FAST dostępnych jedynie w Internecie oferuje dostęp do najpopularniejszych jakościowych programów z biblioteki TVN “tu i teraz” – tzn. na każdym urządzeniu podłączonym do sieci. Treści dostępne na każdym z kanałów zostały starannie wyselekcjonowane, aby dostarczyć widzom najlepsze wrażenia z oglądania i zmniejszyć do minimum czas, który przeznaczają na odnalezienie programów na wybrany temat, zgodny z ich preferencjami. Kanały nowej generacji (FAST) stanowią odpowiedź na to wyzwanie – to połączenie najlepszych programów i osobowości znanych z tradycyjnej telewizji ze światem streamingu, oferującym swobodę wyboru urządzenia i możliwość oglądania wielu odcinków tego samego programu lub serialu z rzędu (binge watching). W praktyce oznacza to, że widzowie mają możliwość spędzenia kilku godzin w towarzystwie Magdy Gessler, Kuby Wojewódzkiego i gości jego talk show czy poszukujących miłości bohaterów programu “Hotel Paradise”. Oferta ta dostosowana jest do potrzeb i wymagań współczesnego konsumenta treści.

15 nowych kanałów będzie dostarczanych w ramach usługi FAST (Free Ad Supported Television), która zadebiutowała na światowym rynku streamingowym w ostatnich latach. Pod tą nazwą kryją się właśnie kanały nowej generacji, nadawane przez internet – z ramówką złożoną z popularnych treści. Usługa ta już zrewolucjonizowała przemysł rozrywkowy w USA. Kanały nowej generacji online okazały się idealnym rozwiązaniem dla widzów szukających swoich ulubionych programów czy seriali w każdej chwili i w nieograniczony sposób. Teraz takie miejsce z najlepszym contentem pojawi się w Playerze, a ulubione treści widzów TVN Warner Bros. Discovery, znane przede wszystkim ze stacji TVN i innych kanałów otwartych nadawcy (TTV, TVN7, Metro) będą dostarczane także za pośrednictwem kanałów nowej generacji.