50. KONFERENCJA I WYSTAWA PIKE: MEDIA I TELEKOMUNIKACJA W DOBIE AI

Najważniejsza w naszym regionie Europy miedzynarodowa konferencja mediów elektronicznych na stałe wpisana w kalendarz branż kablowej, telewizyjnej i telekomunikacyjnej. W tym roku konferencja, której przewodniczyć będzie hasło „Media i telekomunikacja w dobie sztucznej inteligencji ” odbędzie się w DoubleTree by Hilton Hotel w Łodzi, w dniach 2–4 października 2023 r.

Naszymi gośćmi- jak zapewniaja organizatorzy- będą przedstawiciele Rządu, Parlamentu, Komisji Europejskiej, regulatorów, zagranicznych i krajowych operatorów sieci kablowych, nadawców telewizyjnych, dostawców i producentów treści audiowizualnej oraz sprzętu, infrastruktury, rozwiązań technologicznych i teleinformatycznych Konferencji towarzyszy wystawa, na której największe firmy z branży zaprezentują swoje produkty i usługi. W tym roku po raz siódmy przyznana zostanie prestiżowa nagroda – Złota PIKE, której wręczenie nastąpi podczas uroczystej Gali.

Wzorem lat ubiegłych konferencja zgromadzi najważniejsze osoby reprezentujące wiodące firmy rynku telewizyjnego i telekomunikacyjnego z Polski i całego świata.

TELE PRO tradycyjnie należy do grona patronów medialnych konferencji Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej.