HBO MAX W POLSCE W PRZYSZŁYM ROKU

Już 26 października zadebiutuje w pierwszych sześciu europejskich krajach serwis streamingowy HBO Max. Nowa platforma udostępniona zostanie w: Szwecji, Danii, Norwegii, Finlandii, Hiszpanii i Andorze. W 2022 roku serwis HBO Max pojawi się na 14 kolejnych rynkach, m.in. w: Bułgarii, Chorwacji, Czechach, Węgrzech, Polsce, Portugalii, Rumunii, Słowacji i Słowenii.

Sam serwis i jego oferta programowa HBO Max zostaną zaprezentowane europejskiej publiczności podczas specjalnego wirtualnego wydarzenia, które odbędzie się w październiku. HBO Max zaoferuje swym użytkownikom-  po raz pierwszy w Europie w ramach jednego serwisu – produkcje, za które odpowiadają ulubione przez widzów marki należące do WarnerMedia, takie jak Warner Bros., HBO, DC czy Cartoon Network; będą wśród nich też nagradzane produkcje Max Originals.

Uruchomienie HBO Max w Europie to dla nas historyczny moment – powiedział Johannes Larcher, Head of HBO Max International. – Filmy i seriale wyprodukowane przez spółki należące do WarnerMedia, takie jak „Harry Potter”, „Gra o tron” ​​czy „Teoria wielkiego podrywu” mają swoich fanów w całej Europie. Serwis HBO Max został stworzony po to, aby zapewnić możliwość wygodnego i intuicyjnego oglądania ulubionych produkcji, jak również pozostałych znakomitych tytułów dostępnych w jego ofercie programowej.

Unikalne i ekskluzywne połączenie kultowych produkcji Warner Bros., HBO, DC, Cartoon Network czy Max Originals, w tym także naszych produkcji lokalnych, stworzy serwis streamingowy, który pokochają fani w Europie – dodała Christina Sulebakk, General Manager HBO Max EMEA. – Widzimy ogromny potencjał we wprowadzeniu w Europie tego bogatego programowo i całkowicie nowego serwisu streamingowego.