EISA 2021- 2022. 4 WYRÓŻNIENIA DLA FIRMY PHILIPS TV & SOUND

Ogłoszono wyniki tegorocznej edycji konkursu EISA na najlepsze urządzenia elektroniki powszechnego użytku, wprowadzone na rynek w sezonie 2021- 2022.

Telewizory Philips powtórzyły sukces z lat ubiegłych i zdobyły dwie nagrody. Flagowy model Philips OLED+936 zwyciężył w kategorii Home Theatre TV, zaś Philips OLED806 otrzymał tytuł Best Buy OLED TV. Do grona wyróżnionych produktów dołączyły również urządzenia z audiofilskiej linii Fidelio (na zdjęciu), która w ubiegłym roku powróciła na polski rynek. Soundbar Philips Fidelio B97 pokonał rywali w kategorii Home Theatre Soundbar, natomiast bezprzewodowe słuchawki Philips Fidelio L3 zdobyły tytuł najlepszych Wireless Headphones. Uznanie jury jest potwierdzeniem standardów jakości obrazu i dźwięku, które marka stara się wyznaczać.

Eksperci EISA (Expert Imaging & Sound Association) już od prawie 40 lat co roku wskazują najciekawsze rozwiązania w branży. W gronie tym zrzeszeni są przedstawiciele kluczowych mediów technologicznych z 29 krajów. – Jako marka bardzo szanujemy opinie jury EISA, dlatego cieszymy się, że nasze telewizory po raz kolejny zostały uznane za najlepsze w swojej kategorii. Dwie dodatkowe nagrody dla produktów audio spod znaku Philips Fidelio to fantastyczne osiągnięcie i wyrazy uznania dla naszego zespołu, który intensywnie pracował nad reaktywacją tej serii i jej ponownym wprowadzeniem na rynek – powiedział Martijn Smelt, Dyrektor ds. Marketingu TP Vision.