STARTUJE PLATFORMA MOJEeKINO.pl

MOJEeKINO.pl. to platforma VoD łącząca wirtualnie ponad 47 kin studyjnych z całej Polski. Widzowie sami wybierają, które kino chcą wesprzeć, kupując dostęp do filmu online z dostępnego repertuaru. Środki pieniężne z zakupu trafiają do wybranego kina. Projekt jest realizowany przez firmę Insys Video Technologies na zlecenie Stowarzyszenia Kin Studyjnych.

Bardzo ważne było dla nas, aby w czasie epidemii koronawirusa fani kin arthousowych mieli nadal dostęp do kultury. Wychodząc naprzeciw potrzebom wspólnego doświadczania i przeżywania wysokiej kultury postanowiliśmy stworzyć projekt MOJEeKINO.pl – mówi Marlena Gabryszewska, prezeska Stowarzyszenia Kin Studyjnych. – Co więcej, osoby niekorzystające do tej pory z usług kin studyjnych np. z powodu odległości, będą mogły teraz obejrzeć wyczekiwane dzieła nie ruszając się z domu.

Projekt MOJEeKINO.pl jest oparty na najnowszej wersji platformy InsysVOD. To kompleksowe i elastyczne rozwiązanie skierowane do firm czy organizacji posiadających bibliotekę treści wideo, którą chcą udostępnić w internecie. Platformę charakteryzuje przyjazny dla użytkownika, nowoczesny interfejs, stworzony pod kątem najbardziej skutecznej i atrakcyjnej ekspozycji treści wideo. Rozwiązanie InsysVOD cechuje m.in. unikalny mechanizm rekomendacji i promocji treści za pomocą dedykowanych list oraz banerów graficznych i wideo – Lista List.