IPLA OFERUJE NOWE APLIKACJE

Serwis rozrywki internetowej IPLA sukcesywnie wprowadza nowe rozwiązania. Teraz pojawia się  aplikacja IPLA dla urządzeń Apple TV ? jako pierwszy polski serwis VOD, funkcja Chromecast oraz dostępność pakietu IPLA POLONIA, kierowanego do użytkowników spoza Polski, na telewizorach Samsung Smart TV z systemem Tizen.

Użytkownicy Apple TV mogą już zainstalować na swoim urządzeniu aplikację IPLA. Jest to pierwszy polski serwis VOD na tej platformie. W aplikacji dostępna jest pełna oferta IPLI ? kanały TV, sport na żywo, filmy i seriale, wydarzenia dostępne w PPV, pakiety.

Dzięki tej aplikacji widzowie mają więc dostęp do: blisko 120 stacji telewizyjnych, w tym kanałów sportowych i newsowych; największych wydarzeń sportowych, m.in. wszystkich meczów Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA, spośród których wybrane będą dostępne w jakości 4K; dziesiątek tysięcy materiałów na życzenie o różnorodnej tematyce, m.in. rozrywkowych, informacyjnych i publicystycznych, dokumentalnych, edukacyjnych i bajek; bogatej biblioteki filmów i seriali: oscarowych ?Narodzin gwiazdy?, ?Nowego Papieża? wraz z kontynuacją ?Młody Papież?, ?Nos4A2? ? serialu na podstawie bestsellerowej powieści Joego Hilla czy ekranizacji powieści Stephena Kinga o tym samym tytule ? ?Outsider?.

Wprowadzona właśnie funkcja Chromecast umożliwia użytkownikom IPLI dostęp do najlepszych treści w jeszcze bardziej komfortowych warunkach. Chromecast ułatwia przesyłanie obrazu z telefonu, komputera lub tabletu  na duży ekran, np. telewizor. Rozwiązanie to jest już dostępne na www.ipla.tv w przeglądarce Chrome i w aplikacjach mobilnych Android oraz jest sukcesywnie wprowadzane do aplikacji mobilnych iOS.