DO NACZELNIKA ZAKŁADU KARNEGO W…

Ja, Janek Zimny s. Kazimierza i Marii, ksywa Ciepły zwracam się z uprzejmą prośbą do Obywatela Naczelnika o  spowodowanie, by do programu telewizyjnego wróciła na jedynce rodzinka.pl. nasz ulubiony serial z naszymi ulubionymi aktorami, przy którym nawet Włodek C. ksywa Wariat trochę się uspokaja a dla Sebastiana P. ksywa Longplej to była jedyna rodzina, jaka miał na pozostałe mu do odsiadki 13 lat.

My się do polityki nie mieszamy ale tu pod celą wiemy swoje i widzimy co się w telewizorze dzieje. I to nie może być przypadek ale cała duża akcja na zdenerwowanie przebywających w ZK ludzi. Najpierw znikła z dnia na dzień Sonda, przy której nawet Leszek R. ksywa Małolat bo mało lat spędził w szkole, chciał zrobić chociaż kurs na spawacza i pojechać do jakiejś Norwegi albo innej Angli do roboty. A teraz znika rodzinka.pl z tą blondyną niezłą i tym Karolakiem, co nas stale rozśmieszał. No tak nie może być, bo zaraz zamkną całą kulturę.

Jak Pan naczelnik potrzebuje poparcia to my całym czwartym piętrem możemy pana poprzeć a nawet pogłodzić kilka dni na to konto. I nawet pojechać do Warszawy. A mnie popiera 23 skazanych a może i więcej.

Uprzejmie proszę o pozytywne rospatszenie mej prośby.

WD-40