SKOKI MĘŻCZYZN I KOBIET ORAZ BIATHLON- SPORTOWA ZIMA W EUROSPORCIE

20 listopada rozpoczął się kolejny sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich a sportowa zima na antenach Eurosportu potrwa aż do marca, a stacja zaprosi widzów na setki godzin transmisji z najważniejszych wydarzeń sezonu.

Na przełomie listopada i grudnia rozpocznie się kolejny sezon Pucharu Świata w biathlonie, w którym oczy polskich kibiców będą zwrócone przede wszystkim na Monikę Hojnisz-Staręgę i Kamilę Żuk. Pasjonująco zapowiada się również rywalizacja o Kryształową Kulę wśród mężczyzn. Biathlonowe zmagania na antenach Eurosportu oraz w Eurosport Playerze komentować będzie Tomasz Jaroński i Tomasz Sikora – najlepszy polski biathlonista w historii.

Nowością w zimowej ofercie Eurosportu będą transmisje Pucharu Świata w skokach narciarskich kobiet. Każde zawody z polskim komentarzem dostępne będą w Eurosport Playerze. Również tam widzowie będą mogli obejrzeć każde zawody biathlonowego Pucharu Świata z polskim komentarzem oraz setki godzin transmisji z innych zimowych dyscyplin.

Eurosport posiada najbogatszą w Polsce ofertę dla fanów sportów zimowych. Pokazujemy polskim kibicom dyscypliny, które ich pasjonują: skoki narciarskie, biathlon, czy imprezy rangi mistrzowskiej. W tym sezonie na platformach Eurosportu pokażemy także konkursy skoków narciarskich kobiet. Mam nadzieję, że rywalizacja pań, w tym reprezentantek Polski jeszcze bardziej rozszerzy grupę fanów sportów zimowych, śledzących swoje ulubione wydarzenia w Eurosporcie. Od lat naszym znakiem rozpoznawczym są znakomici eksperci i komentatorzy, którzy znów będą przeprowadzać widzów przez setki godzin transmisji – powiedziała Dorota Żurkowska-Bytner, Dyrektor Eurosportu w Polsce.